OSP Piaski

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Władze Ochotniczej Straży Pożarnej

 

Prezes: Pohl Michał


 

V-ce prezes: Owczarski Waldemar


 

V-ce Prezes Naczelnik: Leśny Marcin


 

Z-ca naczelnika: Majchrzak Mariusz


 

skarbnik: Nowak Piotr


 

Sekretarz: Szymczak Anna


Gospodarz: Matuszak Ryszard


Członek Zarządu: Leciejewski Jerzy


 

Członek Zarządu: Pawlaczyk Grzegorz


 

KOMISJA REWIZYJNA

 

Przewodniczący: Szczeblewski Karol

 

V-ce przewodniczący: Ciesielski Tomasz

 

Sekretarz: Bryll Łukasz


12.03.2011-19.03.2016

prezes: Pohl Michał
v-ce prezes: Nowak Piotr
naczelnik: Pawlaczyk Grzegorz
z-ca naczelnika:
Majchrzak Mariusz
skarbnik: Sarbinowski Zygmunt
sekretarz: Jakuszek Roman
gospodarz: Matuszak Ryszard
członek: Leciejewski Jerzy
członek: Szymczak Anna

15.02.2006 -12.03.2011

prezes: Matuszak Stanisław
v-ce prezes: Majchrzak Jan
naczelnik: Pohl Michał
z-ca naczelnika: Tomiak Robert
skarbnik: Sarbinowski Zygmunt
sekretarz: Nowak Piotr
gospodarz: Jakuszek Roman
członek: Pawlaczyk Grzegorz

16.03.2001-15.02.2006

prezes: Matuszak Stanisław
v-ce prezes: Majchrzak Jan
naczelnik: Pohl Michał
z-ca naczelnika: Owczarski Waldemar
skarbnik: Sarbinowski Zygmunt
sekretarz: Nowak Piotr
gospodarz: Leciejewski Jerzy
członek: Tomiak Robert

 

13.02.1996-15.02.2001

prezes: Matuszak Stanisław
naczelnik: Pohl Michał
z-ca naczelnika: Owczarski Waldemar
skarbnik: Sarbinowski Zygmunt
sekretarz: Nowak Piotr
gospodarz: Majchrzak Jan
członek: Tomiak Tadeusz

 

30.01.1995-13.02.1996

prezes: Matuszak Stanisław
naczelnik: Pohl Michał
z-ca naczelnika: Owczarski Waldemar
sekretarz: Nowak Piotr
gospodarz: Michalak Jan
członek: Tomiak Tadeusz

 

30.01.1991-25.01.1994

prezes: Sadowski Wacław
naczelnik: Wojtkowiak Witold
z-ca naczelnika: Leciejewski Jerzy
sekretarz: Ciszewicz Jan
skarbnik: Michalak Stanisław
gospodarz: Piaskowski Tadeusz
członek: Matuszak Stanisław

 

10.01.1990-30.01.1991

prezes: Sadowski Wacław
naczelnik: Owczarski Waldemar
sekretarz: Tomiak Robert
skarbnik: Nowak Stefan
gospodarz: Gałczyński Józef
członkowie: Ciszewicz Jan
Łuczak Stefan
Matuszak Stanisław

 

19.12.1986-10.01.1990

prezes: Sadowski Wacław
naczelnik: Stachowiak Marian, od 29.12.1987 Owczarski Waldemar
sekretarz: Zimny Jacek
skarbnik: Nowak Stefan
gospodarz: Gałczyński Józef
członkowie: Matuszak Stanisław
Ciszewicz Jan

 

27.11.1983-19.12.1986

prezes: Sadowski Wacław
naczelnik: Stachowiak Marian
sekretarz: Zimny Jacek
skarbnik: Nowak Stefan
gospodarz: Gałczyński Józef
Matuszak Stanisław
Ciszewicz Jan
członkowie: Owczarski Waldemar
Łuczak Stefan

 

16.02.1978-27.11.1983

prezes: Jakubowski Franciszek
naczelnik: Sadowski Wacław
z-ca naczelnik: Stachowiak Marian
sekretarz: Zimny Jacek
skarbnik: Nowak Stefan
gospodarz: Ptak Stanisław - Ptak Wojciech

 

24.01.1973-16.02.1978

prezes: Jakubowski Franciszek
naczelnik: Sadowski Wacław
z-ca naczelnik: Stachowiak Marian
sekretarz: Zimny Jacek
skarbnik: Nowak Stefan
gospodarz: Ptak Stanisław, od 18.02.1975 Ptak Wojciech

 

18.02.1969-24.01.1973

prezes: Jakubowski Franciszek
naczelnik: Sadowski Wacław
wiceprezes: Sobkowiak Wawrzyn
II wiceprezes: Danielczyk Franciszek
sekretarz: Zimny Jacek
skarbnik: Nowak Stefan
gospodarz: Tomiak Marcin, od 17.09.1970 Ptak Stanisław

 

06.02.1967-18.02.1969

prezes: Jakubowski Franciszek
naczelnik: Sadowski Wacław
wiceprezes: Sobkowiak Wawrzyn
sekretarz: Zimny Jacek
skarbnik: Nowak Stefan
gospodarz: Tomiak Marcin

 

07.03.1964-06.02.1967

prezes: Jakubowski Franciszek
I z-ca naczelnika: Sadowski Wacław
II wiceprezes: Sobkowiak Wawrzyn
sekretarz: Przybylak Jan, od 28.01.1965 Tomiak Tadeusz
skarbnik: Nowak Stefan
gospodarz: Tomiak Marcin

 

10.06.1961-07.03.1964

prezes: Ptak Jan
wiceprezes- naczelnik: Sadowski Wacław
II wiceprezes: Sobkowiak Wawrzyn
sekretarz: Tomiak Tadeusz
skarbnik: Nowak Stefan
gospodarz: Tomiak Marcin
członek zarządu: Jakubowski Franciszek
Ptak Stanisław

 

09.09.1957-07.03.1964

prezes: Jakubowski Franciszek
naczelnik: Ptak Jan
z-ca naczelnika: Sobkowiak Wawrzyn
sekretarz: Lisiecki Ignacy , od 09.06.1958 Nowak Stefan
skarbnik: Gogolewski Roman
szatniowy: Tomiak Marcin
członek ?mechanik: Twardowski Henryk
Michalak Jan
Orzechowski Walenty

 

22.03.1955-09.09.1957

prezes: Jakubowski Franciszek
naczelnik: Ptak Jan
sekretarz: Majchrzak Józef
skarbnik: Gogolewski Roman
szatniowy: Tomiak Marcin

 

25.01.1952-1955

komendant: Lisiecki Ignacy
z-ca ds. ośw.-kult.: Sobkowiak Wawrzyn
z-ca d/s tech.: Stachowiak Bronisław
sekretarz: Majchrzak Józef
skarbnik: Gogolewski Roman
członkowie: Sadzisz Ludwik
Jankowiak Stanisław
Tomiak Marcin

 

04.04.1949-1952

prezes: Nowacki Franciszek
wiceprezes : Lisiecki Ignacy
sekretarz: Majchrzak Józef
skarbnik: Gogolewski Roman
gospodarz : Ciemniak Józef
w icenaczelnik: Sobkowiak Wawrzyn
szatniowy: Witkowski Edward
członek zarządu: Sadzisz Ludwik

 

29.04.1947-1949

prezes: Nowacki Franciszek
wiceprezes naczel. : Sikora Franciszek
sekretarz: Majchrzak Józef
skarbnik: Gogolewski Roman
wicenaczelnik: Lisiecki Ignacy
gospodarz: Ciemniak Józef

 

1945-47

prezes: Mirau Stanisław
sekretarz: Grześkowiak Marcin
naczelnik: Sikora Franciszek
skarbnik: Gogolewski Roman
podnaczelnik: Nowacki Józef
gospodarz: Ciemniak Józef
mechanik: Kolan Józef

 

1933-39

prezes: Ciekański Stanisław
sekretarz: Mirau Stanisław
naczelnik: Grześkowiak Stanisław
gospodarz: Sikora Franciszek

 

1920-1933

prezes:
Trafankowski Jan
sekretarz: Mogiełka Jan
naczelnik: Łukaszewski Wawrzyn
gospodarz: Wajszczak Wawrzyn

 

1901-1920 ? brak danych