OSP Piaski

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Gminne Obchody Dnia Strażaka 03.05.2014r.

Email Drukuj PDF

3 maja w Domu Strażaka w Piaskach odbyły się gminne obchody Dnia Strażaka. Po Mszy św. w intencji strażaków i ich rodzin w kościele parafialnym w Piaskach odbył się uroczysty przemarsz do Domu Strażaka w Piaskach.Wśród zaproszonych gości na uroczystość przybyli starszy brygadier mgr inż. Krzysztof Łoniewski - Komendant Powiatowej Straży Pożarnej w Gostyniu, Starszy Brygadier w stanie spoczynku – dh Zdzisław Zimny, dh starszy kpt. Michał Pohl – komendant Gminny OSP w Piaskach, Irena Różalska – Przewodnicząca Rady Gminy w Piaskach, Krzysztof Deutsch – Wiceprzewodniczący Rady Powiatu, Elżbieta Karolczak – Skarbnik Gminy Piaski, ks. Kanonik Józef Dorociak – proboszcz parafii w Piaskach, dh Andrzej Małecki - Członek Prezydium Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gostyniu. Po złożeniu kwiatów pod tablicą pamiątkową zebranych powitał Prezes Zarządu Oddziału Gminnego dh Wiesław Glapka. Święto było także okazją do wręczenia wyróżnień z OSP Piaski - Ryszard Matuszak, z OSP Bodzewo - Wiesław Sędłak, z OSP Szelejewo - Szymon Horała, z OSP Godurowo - Przemysław Słomiński, z OSP Smogorzewo - Adam Twardowski, z OSP Grabonóg - Barbara Urbaniak, z OSP Rębowo - Zbigniew Gościański, z OSP Lipie - Zbigniew Lekowski, z OSP Strzelce Wielkie - Piotr Grzywaczyk Spotkanie uświetnił koncert zespołu "Malińczoki".