OSP Piaski

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
OSP Piaski

Zawody Strażackie Piaski 29.06.2014r.

Email Drukuj PDF

W dniu 29 czerwca 2014 r., przeprowadzono w Piaskach Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, w których wzięło udział 16 drużyn ( w tym 2 kobiecych ).

Komisję sędziowską powołał Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Gostyniu, w składzie: Przewodniczący - sędzia główny zawodów – kpt. Rafał Rybacki, członkowie - asp. sztab. Marek Maśliński, asp. sztab. Krzysztof Kasprzyk, mł. asp. Mikołaj Rybakowski, mł. ogn. Maciej Klepacki, st. sekc. Piotr Matuszczak, st. ogn. w st. spocz. Jerzy Wendzonka. Zawody rozegrane zostały w konkurencjach: sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami ( grupa A, C ), sztafeta CTIF 400 m ( grupa I ) i ćwiczenie bojowe.

Więcej…
 

IV Pielgrzymka Strażaków i Rodzin Strażackich 13.06.2014r.

Email Drukuj PDF

W piątek 13 czerwca na Świętej Górze w Gostyniu odbyła się IV Pielgrzymka Strażaków i Rodzin Strażackich pod hasłem: „By i syn poznany był”.W programie przewidziano oprócz Eucharystii w intencji strażaków i ich rodzin, litanii przy ołtarzu św. Floriana i zdjęcie rodziny św. Floriana także występy Dziecięco - Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Ponieca oraz rodzinna zabawa z wieloma atrakcjami i upominkami dla dzieci ufundowanymi m. in. przez Urząd Gminy Piaski.

Więcej…
 

Gminne Obchody Dnia Strażaka 03.05.2014r.

Email Drukuj PDF

3 maja w Domu Strażaka w Piaskach odbyły się gminne obchody Dnia Strażaka. Po Mszy św. w intencji strażaków i ich rodzin w kościele parafialnym w Piaskach odbył się uroczysty przemarsz do Domu Strażaka w Piaskach.Wśród zaproszonych gości na uroczystość przybyli starszy brygadier mgr inż. Krzysztof Łoniewski - Komendant Powiatowej Straży Pożarnej w Gostyniu, Starszy Brygadier w stanie spoczynku – dh Zdzisław Zimny, dh starszy kpt. Michał Pohl – komendant Gminny OSP w Piaskach, Irena Różalska – Przewodnicząca Rady Gminy w Piaskach, Krzysztof Deutsch – Wiceprzewodniczący Rady Powiatu, Elżbieta Karolczak – Skarbnik Gminy Piaski, ks. Kanonik Józef Dorociak – proboszcz parafii w Piaskach, dh Andrzej Małecki - Członek Prezydium Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gostyniu. Po złożeniu kwiatów pod tablicą pamiątkową zebranych powitał Prezes Zarządu Oddziału Gminnego dh Wiesław Glapka. Święto było także okazją do wręczenia wyróżnień z OSP Piaski - Ryszard Matuszak, z OSP Bodzewo - Wiesław Sędłak, z OSP Szelejewo - Szymon Horała, z OSP Godurowo - Przemysław Słomiński, z OSP Smogorzewo - Adam Twardowski, z OSP Grabonóg - Barbara Urbaniak, z OSP Rębowo - Zbigniew Gościański, z OSP Lipie - Zbigniew Lekowski, z OSP Strzelce Wielkie - Piotr Grzywaczyk Spotkanie uświetnił koncert zespołu "Malińczoki".

Więcej…
 


Strona 4 z 28