OSP Piaski

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
OSP Piaski

Wręczenie promes

Email Drukuj PDF

WRĘCZENIE PROMES NA ZAKUP SPRZĘTU

27 marca 2023 roku w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie odbyło się uroczyste wręczenie promes dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z powiatów leszczyńskiego, gostyńskiego, kościańskiego i rawickiego.

Więcej…
 

Kurs ratownictwa technicznego dla członków OSP

Email Drukuj PDF

W miesiącu maju br. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gostyniu odbył się kurs ratownictwa technicznego zakończony egzaminem praktycznym i teoretycznym dla strażaków OSP biorących bezpośredni udział w akcjach.

Udział w zajęciach szkoleniowych wzięło i pozytywnie zdało egzamin 23 druhów i druhen z terenu powiatu gostyńskiego z tego 6 druhów z naszej jednostki. Zajęcia szkoleniowe zrealizowane były na podstawie programu szkolenia OSP z 2006 r. przez funkcjonariuszy PSP z tut. Komendy.

 

Ćwiczenia WOO "Gostyń las 2015"

Email Drukuj PDF

W dniu 25 kwietnia br. na terenie Nadleśnictwa Piaski odbyły się ćwiczenia pod kryptonimem „Gostyń las 2015” dla sił i środków z terenu woj. wielkopolskiego, wchodzących w skład Kompanii Gaśniczej WOO Leszno. W ćwiczeniach brała udział również nasza jednostka tj. zastęp GCBA 5/24 w obsadzie 5 osobowej. 

Więcej…
 


Strona 1 z 28